ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Wakacje już się skończyły , a uświadomił nam to pierwszy dzwonek, który usłyszeliśmy dziś w szkole. Punktualnie o godz. 11.00, trzeciego września, zabrzmiał pierwszy dzwonek, który zainaugurował rozpoczęcie nowego roku 2018/2019. Wszystkich zebranych gości, nauczycieli, uczniów i ich rodziców uroczyście przywitała Pani dyrektor Maria Stachowicz-Polak. Następnie uczniowie ze starszych klas przedstawili krótką część artystyczną. Po czym w poczet naszej szkoły włączono pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów i otrzymali drobne prezenty.  Po skończonej akademii uczniowie rozeszli się do klas gzie mieli spotkania z wychowawcami. Pierwszy dzień szkoły szczególnie przeżywali najmłodsi, uczniowie  klas pierwszych,  którzy z obawą i niepewnością, a niektórzy z ciekawością obserwowali całe to wydarzenie. Zrobimy wszystko, aby  czuli się dobrze i bezpiecznie w naszej szkole.

opr. Ewa Mańka